Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat - 7.kapitola

15. 4. 2009

7.    Kapitola

 

Kancelář Tsunade byla opět plná. Byli tady všichni známí Naruta se Sasukem. Tsunade se ani nepokoušela je vyhodit. Věděla, že by stejně asi neodešli anebo by se to neobešlo bez připomínek. Nechtěla ztrácet čas i ona byla zvědavá na to, co se stalo. A tušila, že teď jim to Naruto konečně řekne. Všichni trnuli v napjatém očekávání, kdy Naruto konečně začne, když se v kanceláři zavlnil vzduch, objevil se písek a z něj vystoupil Písečný Kazekege.

,,Gaaro!“ vykřikl radostně Naruto, vrhl se k němu a popadl ho do náruče.

,,Rád tě vidím.“ Gaara se po chvilce vzpamatoval a objetí opětoval.

  ,,Takže už si se vrátil zpátky Naruto? To rád vidím. Alespoň se nebudeme muset vídat na všech těch divných místech.“

,,Jako by ti to někdy vadilo, Gaaro.“ Vstoupil do rozhovoru Sasuke a podal Kazekagemu ruku na přivítanou.

,,Taky pravda.“

,,Proč si tady Gaaro?“

Kazekage se podíval na svého dlouholetého přítele, který mu v minulosti změnil život, stejně jako mnoho dalším lidem. Chvíli si ho zvědavě prohlížel, než začal mluvit.

,,Mám nějaké informace. Tak sem se vás vydal hledat. No a našel sem vás tady.“Jakmile to rudovlasý muž dořekl z narutova obličeje se stala nehybná maska. Přešel k oknu a díval se ven.

Každý v místnosti ho pozoroval. Nevěděli co se děje, až na Sasukeho, ten mu dával prostor na uspořádání myšlenek a taky se naučil, že pokud je blonďák v téhle náladě nemá se k němu moc přibližovat. A Gaaru, který čekal na nějakou reakci.

,,Jaké informace. Co se to tady děje?“ to se ozvala Pátá. Byla známá svou netrpělivostí a výbušnou povahou.

,,Je kolem vás nějak moc tajností a nejasností. Nelíbí se mi to.“

Nikdo se neměl k odpovědi. Gaara a Sasuke nedali najevo jestli tsunadiny otázky slyšeli, jejich pozornost se soustředila na muže u okna. Najednou se Naruto otočil k příteli, který dosáhl na jeho dávný sen o tolik let dříve než on sám. Moc mu to přál, nebylo to totiž zadarmo.

,,Takže je to jisté?“ v místnosti bylo ticho, že by bylo slyšet spadnout špendlík. Nikdo ani nedutal, každý očekával odpověď návštěvníka ze spojenecké vesnice. Přestože nevěděli, o co jde. Podle chování těch tří poznali, že jde o něco vážného.

Gaara pouze němě kývl. A potom nastalo peklo.

,,Sakra, sakra, dopr….“ Proud nadávek plynoucí z narutovým úst, postupně nabýval na hlasitosti i barvitosti.

Sasuke věděl, co se v blonďatém ninjovy odehrává. Proto k němu přistoupil a položil mu ruku na rameno a stiskl. Chtěl mu dát najevo, že je s ním a neopustí ho, taky ho ale chtěl uklidnit, protože v tomhle stavu byl Naruto schopný zničit celou kancelář.

Naruto se zhluboka nadechl pro uklidnění. Ještě chvíli stál na místě se sasukeho rukou na rameni, hledíce na Gaaru. Pak se bezeslova otočil a odešel z místnosti se Sasukem v závěsu. Očividně mu bylo jedno, že do situace vnesl ještě víc zmatku a nechal tam svého nejlepšího přítele samotného s rozzuřenou tsunade. Jediné na co myslel, bylo, že teď v tuhle chvíli musí na chvíli pryč, než se uklidní. Jinak by to nemusel ustát.

Gaara tam zůstal sám se všemi těmi zvědavými lidmi. Cítil na sobě několik upřených pohledů. Díky své minulosti, ale byl zvyklí na, že na něj lidi upřeně zírají. Klidně se otočil a čelil zvědavým rentgenovým očím, těch co zbyli v místnosti.

,,Tak Gaaro. Nechceš nám, sakra, vysvětlit co se tady k čertu děje?“ promluvila naprosto klidně libým, sametovým hlasem Tsunade. Všem z toho přeběhl mráz po zádech. Tohle bylo horší a mnohem nebezpečnější než když řvala na celou Konohu.

Kazekage polknul a ušklíbl se. Chvíli přemýšlel jak z toho bezpečně ven. Po chvíli si uvědomil, jak by od sebe mohl odvrátit nežádoucí pozornost. Jeho pohled se stočil zpět ke dveřím, a zamyšleně je pozoroval. Potichu, jakoby pro sebe, promluvil.

,,No divím se, že jim to po tolika letech ještě tak klape. Ale asi to tak bylo vždycky.“

,,Co tím myslíš Gaaro?“ ozvala se Sakura. Samozřejmě, že to zaslechla, slyšeli to všichni, sice hůř ale slyšeli. Pravděpodobně jenom ona, Lee a pár dalších pravděpodobně nepochopili, o čem to mluví. Ostatní měli podezření už delší dobu a teď se jim to nepřímo potvrdilo. Jelikož Sasuke i Naruto už byli zpátky několik týdnů a se stěhováním do svých bytů moc nespěchali, nehledě na to, že se od sebe skoro nehnuli. To byla oproti dřívějšku velká změna. Sice si na sebe za ty roky zvykli, ale nikdo jiný než pár, hodně zamilovaný pár, by spolu neustále trávil čas.

,,Vy to nevíte? To vás to ani nenapadlo?“ teď byl překvapený Gaara. Myslel, že je to každému jasné. Ani jeden se svým vztahem netajil. Pravd Nevykřikovali to do světa, ale rozhodně to netajili.

,,Co bychom měli vědět?“ přidal se Lee.

,,Bože já myslel, že to víte, že vám to došlo.“ Prohodil pro sebe absolutně konsternovaný Kazekage.

,,Tak už nám to řekni!“ naléhala Sakura.

,,No přece jejich vztah.“

,,Vztah? Jaký vztah?“Lee to stále nepochopil, ale to byl asi jediný, protože se ozvala ohromující rána, Sakura zbledla a švihla sebou na zem. Okamžitě k ní přiklekla Tsunade. Zkontrolovala její životní funkce, načež suše zkontrolovala, že i když se asi pořádně praštila do hlavy, bude v pořádku. Ostatní to vzali celkem v klidu, jelikož něco takového tak trochu čekali. Jediný Lee to stále nechápal.

,,Tak vysvětlíte mi to?“

,,Panebože, Lee. To znamená, že spolu chodí!“ vypěnila Tsunade, po chvíli, kdy Lee hopsal po kanceláři a každého prosil, aby mu to vysvětlil.

,,Ch… ch…chodí!!!!“

,,Jo chodí.“

,,A to spolu jako… jako…?“

,,Hmm pravděpodobně ano.“ Tohle horlivého, zbrklého, mladíka spolehlivě umlčelo a nažil se to srovnat si to v hlavě. Pomalu kýval hlavou ze strany na stranu, jak se snažil přesně pochopit, co se právě dozvěděl.

V místnosti byl konečně trochu klid, aby si každý mohl srovnat myšlenky. Nedalo by se říct, že to některé přítomné překvapilo.

,,No, abych byla upřímná, dává to smysl a dost věcí to vysvětluje.“ Ozvala se po chvíli pátá.

,,Jak dlouho si říkal, že jsou spolu Gaaro?“

,,Gaaro.“ Ten, ale nikde nebyl. Využil totiž zmatku, který vyvolal a rychle zmizel. O čemž svědčila malá hromádka písku na místě kde před tím Kazekage stál.

,,Sakra. On to udělal schválně.“ Došlo to konečně Páté. Dál se tím ovšem nezabývala, protože se Sakura konečně začala probírat. Pořád byla trochu mimo, jednak z té rány do hlavy a za druhé z té pecky v podobě gaarova sděleni.

,,Jsi v pořádku Sakuro?“ zeptal se Kakashi, po tom co si k ní přiklekl. Pozoroval jí jedním okem a očividně zkoumal, jestli se nepraštila víc než Tsunade odhadla.

,,J… já nevím.“ Dostalo se mu roztřesené odpovědi. Mladá žena z toho byla poměrně šokovaná. Na jednu stranu jí to strašně bolelo, Sasukeho milovala tak dlouho a teď když se konečně vrátil a bude tady žít, zjistí, že má vztah a to s Narutem. Nevěděla, co si má myslet. Na druhou stanu to vysvětlovalo tolik věcí. To jak se k sobě chovali, že byli pořád spolu i ta zvláštní aura kolem nich, když se vrátili. Opravdu to hodně vysvětlovalo. Sakura seděla na zemi před tsunadiným stolem a srovnávala si myšlenky.

Zatím co v kanceláři páté probíhalo tohle divadlo Naruto se Sasukem stáli na vrcholu nad listovou, na hlavě 4. Hokage. Naruto sem zamířil zcela podvědomě. Vždy když ho v minulosti něco trápilo, zamířil sem. Pohled na Konohu z výšky ho uklidňoval. Sasuke šel za ním, nechtěl ho teď nechat samotného.

,,Naruto?“

,,Hmm?“

,,Nad čím přemýšlíš?“

,,Ani nevím. Mám pocit, že jsem se snažil před něčím utéct a teď mě to dohonilo. Připadám se jako myš ve hře s kočkou. Nelíbí se mi to. Víš Sasuke, myslím, že jsem to nějakým způsobem věděl. Ale doufal jsem v to, že se mílím nebo, že se na to vykašlou. Asi jsem byl naivní, po tom všem….“

,,Ne to ne. Jenom si nechtěl, aby to byla pravda. Oba dva víme proč.“

Sasuke už nevydržel dál stát stranou, když viděl, jak jeho láska trpí. Došel k němu a prostě a jednoduše ho objal. Cítil jak se Naruto třese. Nevěděl, jak mu má pomoct, trápilo ho to. Pokusil se ukonejšit ho alespoň svojí blízkostí. Přitiskl Naruta k sobě ještě blíž a šeptal mu do ouška všechny ty bláznivé a hloupé nesmysli, co se v téhle chvíli říkají. Byla to trochu zvláštní situace, většinou totiž Naruto objímal Sasukeho.

Naruto se po chvíli trochu uklidnil, odpoutal se od Sasukeho a svůj pohled stočil na Konohu. Sasuke přesně věděl, co se mu honí v hlavě.

,,Opravdu to chceš udělat?“

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O_o

(Gaara z púšte, 2. 6. 2009 12:34)

no,nie som si istý o čo tu ide ale ja si myslím že Naruto niečo s Gaarom má,alebo niečo vyviedol a musí ho Gaara potrestat,aspon si to myslím, :-D,takže honem dalej :-D

...

(Arlen, 19. 4. 2009 18:29)

co chce udělat? co? co? co?

.............

(akyra, 17. 4. 2009 16:15)

no tak pokráčko to mi děláš naschvál honem dál

???

(Ten_Ten, 16. 4. 2009 18:02)

Co? Jak? Kdy? Proč? Uááááááá!!!
Ty nás napínáš!!! A to nesvědčí nervům!!! Uááááááá!!!

cooooooooooooo

(arya, 15. 4. 2009 20:07)

takhle nas napínat to neni ferr jeste honem pisss

Jááááj!!

(Klapča, 15. 4. 2009 20:03)

Tak co se stalo??? Co je jisté??? Já to cu vědět!!! Rychléééé!!! Nebo se zblázním!!!

pch

(morituri, 15. 4. 2009 19:52)

nebudu to komentovat, jelikož bych byla asi sprostá :-D takhle nás natahovat

Co???XDD

(Majka, 15. 4. 2009 18:37)

Coo??? Co chce naru udělat???Co???? Béé Tess-chan, proč si to ukončila zrovna takhle??? Teď zas nebudu moct udnout!!! Chjo...tak aspoň ať je co nejdřív pokráčko=)!!!

^_^

(Glorilian (http://glorilian.sblog.cz), 15. 4. 2009 17:34)

Ty jedna... ty... ty... ty napínáš a napínáš - bacha abych ti tu nepraskla! =D

Ale jinak perfektní, jako vždy.

=0)

(Teressa, 15. 4. 2009 17:18)

NADHERA!!!! ale o co tu sakra ide??? rychlo prosim dalsi diel =)

...

(Mono, 15. 4. 2009 15:32)

Hezký. Škoda, že si Sakura nenakřápla palici. Ale jinak je to moc zajímavý, jsem napjatá jak kšandy. Už se těším na pokráčko.

ááá

(terkic, 15. 4. 2009 15:24)

páni, já sem napjatá čím dál tím víc, je to hrozně napínavé, už se nemůžu dočkat další části:)

O co de?

(Rei, 15. 4. 2009 14:58)

Ty mě a všechny ostatní budeš trápit eště hodně dlouho, co? Už se těším na pokráčko a ještě jednu věc, ty víš kterou ;)