Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komplikace

17. 7. 2012

 Ahoj děti 

bohužel pro Vás nemám moc dobré zprávy. Konečně mi dorazil balíček od mé rodiny a v něm instalační CD na offici.  Měla jsem takovou radost. Konečně zase budu moct psát a přidávat povídky. 

Ale někdo mě fakt nesnáší , nebo nevim, páč ani jedno CD nefachá. Můj comp se prostě rozhodl, že nějaký offici se mu nelíběja  nehce je . Tudíž i přes dva dny houroucího snažení se mi je nepovedlo sprovoznit. 

Ovšem stále se nevzdávám a pokračuji v boji.  Jenom teď čekám co mi odpoví moje geek kámoška, která shodou okolností vystudovala IT. Snad mi bude umět poradit i takhle nadálku. Jinak mi asi nezbude nic jinýho, než si koupit offici ofiko (a to se mi moc nechce ). 

Prosím teda ještě o trošku trpělivosti a shovívavosti. Snad to brzo vyřešim a budu moct opět začít přidávat tak jak sem chctěla. Vím, že mi tu někdo radil abych to prostě přepsala do estranek. Ano to bych mohla udělat a udělala bychto i ráda, kdbych nebyla tak ujetá na to co přidávám . Většinou si to napíšu do sešitu, páč ten narozdíl od kompu můžu tahat všude sebou . A pak to přepisuju do počítače, kde to upravuju tak dlouho, než sem s tím na 90% spokojená - pak to teprve přidávám. Vim je to divný, ale mě to takhle nejvíc vyhovuje. 

Tak se na mě moc dlouho nezlobte a držte mi palce  aby to dobře dopadlo. 

MVR  

Tess

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

http://eclipsis-anima.blog.cz/

(May Darrellová, 31. 7. 2012 21:44)

Jaj, tak to je blbý. Doufám, že ti kamarádka co nejdřív poradí. :) Držím palečky! :)

vzdálená správa

(radilka, 19. 7. 2012 9:10)

AHOJ, možná by ti mohla geek kamarádka pomoct přes vzdálenou správu počítače - nainstalovat ti office od sebe z domova na tvůj počítač.

Jinak si taky ráda počkám a už se těším, až tu techniku přemůžeš a budeš se moct věnovat zase jenom tvorbě .-D

...

(Luczaida, 19. 7. 2012 1:06)

Jasně že se nezlobíme :-) Dělej to tak, jak ti to vyhovuje nejlíp. A držím ti palce, aby to bylo co nejdřív :-)