Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvětlení

10. 5. 2012

 Hoj všichni. Jak se Vám vede? Už je to doba já vím. A je mi líto, že sem se tak dlouho neozvala. Nebudu se omlouvat, protože necítím, že bych musela. Jenom mě mrzí dlouhé mlčení. 

Bylo toho hodně. Konec školy, který se mi nepovedla přesně tak jak bych si přála. Rodinné patálie (jako třeba svatba mého otce ) atd. Navíc mě tak nějak opustila múza a já nemohla vůbec nic napsat, Prostě to nešlo. Byla sem tak trochu v útlumu.  Snad mi odpustíte. 

Do toho všeho jsem si navíc zařizovala odjezd do Anglie jako au-pair. Bylo to opravdu vyčerpávájící. Ale povedlo se a já, teď po měsíci, konečně jakž takž rozkoukaná sem se odhodlala ozvat. 

Jak sem výše psala sem v Anglii. Změna prostředí mi očividně pomohla. A mě zase napadají nápady na povídky. Za což sem opravdu ráda. Snad mi to teď půjde o něco líp. Asi ze začátku nebudu přidávat pravidelně a možná to ještě nějakou dobu potrvá, než nějakou kapitolu přidám, protože se vyskytlo pár komplikací. 

Asi po 10 dnech tady mi odešl počítač a to jako komplet . Naštěstí se to podařilo zachránit, stejně jako moje data (fakt se mi ulevilo). Bohužel mi ale odešli offici, které jsem neprozřetelně zanechala v Praze. Tudíž sem odkázaná na svého bratra, který víc než na svojí nebohou sestru v cizině myslí na ...  no to je jedno. Prostě a jednoduše čekám až mi pošle CD s officema. Do té doby si čmárám jenom do bloku, ale opravdu by se z toho mohlo něco vyloupnout. Doufám, že do konce měsíce bych to mohla všechno mít pohromadě. Tak mi držte palce .

No to je snad všechno. Zatím se rozloučím, ale budu si chodit kontrolovat poštu 

Vaše tess

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

---

(katka, 1. 7. 2012 13:24)

budu rada až začneš zase psát takže čekám

Re: ---

(tess, 2. 7. 2012 23:56)

No jak si můžeš přečíst na hlavní stránce v chatboardu, tak mám hotovou další kapitolu k BN. Bohužel jenom na papíře. Protože můj bratr je trouba a moje mamka je bohužel zančně časově vytížená, stále nemám jak povídku dostat do počítače. Ale nezahálím a pokračuju v dalším psaní. Tak snad se to tady objeví dřív než se naděješ.

...

(Luczaida (www.luczaida.blog.cz), 15. 5. 2012 18:31)

Juchůůů, tak že bych se konečně dočkala pokračování Bolestné něhy?! :-D

Re: ...

(tess, 15. 5. 2012 19:08)

Kapitolu mám rozepsanou, a snažím se na ní pracovat. Bohužel k tomu ale potřebuju přístup k předchozím kapitolám, abych se vyvarovala nesrovnalostem. Doufám, že mi rodina CD s officema co nejdřív pošle a já kapitolu budu moct dokončit.

Re: Re: ...

(alex, 16. 5. 2012 21:02)

Zkousela jsi google docs? Abys mohla pracovat s textovym editorem, nemusis mit office vubec nainstalovanej. Staci, kdyz si udelas u google ucet, posles si soubor na svuj gmail a ve zprave nekliknes na "stahnout", ale na zobrazit a dokument hned vidis a muzes do neho i psat.

Re: Re: Re: ...

(tess, 16. 5. 2012 21:39)

Jo já vím, znám to. dokonce mám na googlu i účet. Ale prostě se mi líp píše v officech. Je to o zvyku. I tak díky za radu :D

Skvělá zpráva.

(anneanne, 16. 5. 2012 19:03)

Mám radost i z toho že jsi už v pohodě.

Re: Skvělá zpráva.

(tess, 16. 5. 2012 19:43)

Děkuju. Já mám taky radost :D